نکاتی دیگر درباره مشکل بدگونیائی در برش پارکت لمینیت
خانه » کفپوش لمینیت » روشهای نصب کفپوش لمینیت » نکاتی دیگر درباره مشکل بدگونیائی در برش پارکت لمینیت
نکاتی دیگر درباره مشکل بدگونیائی در برش پارکت لمینیت

نکاتی دیگر درباره مشکل بدگونیائی در برش پارکت لمینیت

پیش از این نیز درباره مشکل فنی – تولیدی ” بد گونیائی “ در برش پارکت لمنیت مطالبی تقدیم شده است. جهت یادآوری وقتی طول دو قطر یک تایل پارکت لمینیت باهم برابر نباشد, دراصطلاح درودگری آنرا ” دویده ” یا ” بد گونیا “ می نامند. در این حالت وقتی تایل های پارکت لمینیت از کله بهم میچسبند, از بغل درز باز میکنند و برعکس زمانی که بغل های تایل بهم جفت میشوند, در لبه های پهنای تایل های پارکت لمینت بشکل مورب درز ایجاد میشود. این اشکال بویژه در پارکت های لمینیت رنگ روش ( از جمله سفید ) بیشتر خودنمائی میکند.

درز ناشی از بدگونیائی در لمینیت های رنگ سفید بیشتر خودنمائی میکند.

آنچه اینجا میخواهیم متذکر شویم لزوم اطلاع از تفاوت اشکالات نصب, زیرسازی و تولید است. یکی از مشکلات جدی صنف زحمتکش و محترم نصاب کفپوش pvc و پارکت لمینیت آنست که بقول معروف همه کاسه و کوزه ها سر ایشان می شکند. چنانچه در مقدمه معرفی سایت نیز آمده از مهمترین اهداف ایجاد سایت فنی – تخصصی بهفرم کفپوش, تلاش برای ارتقاء سطح آگاهی عمومی درباره مسائل فنی تولید و نصب و زیرسازی انواع کفپوش های ساختمانی است.

در ادبیات کهن ما سخن زیبائی درباره گناه یکی در بلخ و مجازات دیگری در شوشتر آمده که مثال بسیار مناسبی در  برخوردهای غیرمنصفانه اینچنین با نصاب های کفپوش pvc و پارکت لمینیت است که بهرجهت آخرین کسانی هستند که مصرف کننده در این روند طولانی تولید تا نصب با ایشان برخورد دارند.

مشکلات یک کفپوش pvc یا پارکت لمینیت از مرحله تولید, حمل, انبارداری و . . . زیرسازی و نصب, موارد متعددی را شامل میشود. شناخت دقیق هر مشکل, گام نخست برای حل آن است. والا جنگ اعصاب و ناراحتی, تنها مشکلی به مشکلات موجود می افزاید.

منبع:

com.بهفرم

  1. Khosrow bohlouli گفت:

    آ آموزش شما عالی است موفق باشید

دیدگاه خود را وارد کنید