درباره ما

بهفرم

سایت اطلاعات عمومی و تخصصی درباره انواع کفپوش فضاهای داخلی ساختمان

با سلام.

کفپوش انواع گوناگون دارد. اما این سایت تنها به آن بخش از کفپوش ها می پردازد که مربوط به فضاهای داخلی ساختمانهای اداری و منازل می باشند. بحث درباره کفپوش سالن های ورزشی , لابی ساختمان ها, پارکینگ های عمومی و منازل, پیاده روها و . . . مجال دیگری میطلبد. قبل از آغاز بحث بد نیست یادآور گردد که این سایت عمدتا به ایران توجه داشته و چندان به مسایل کفپوش در دیگر نقاط جهان نخواهد پرداخت.

در این سایت عمده تکیه بر شرح انواع مصالح پوشش کف و تفاوت آنها با هم است. توضیحات درباره نحوه صحیح نصب انواع مصالح و طرح های گوناگون نصب از دیگر نکاتی است که اینجا بدان پرداخته میشود . از آنجا که سایت جنبه عمومی دارد, حتی المقدور از ورود به مباحث فنی و تخصصی ساختار مصالح و طرز تهیه آن ها اجتناب خواهد شد.

هریک از انواع مصالح و مصنوعاتی که برای کفپوش بکار میرود, دارای ویژگیهائی است که آنرا از دیگر مصالح متمایز می نماید. تلاش ما در این سایت ارائه آندسته از اطلاعات است که شما را برای انتخاب بهترین کفپوش ممکن جهت فضای خاص مورد نظرتان راهنمائی کند. هرچند برخی از این انتخاب ها تابع سلیقه بوده و گاها میتواند جانشین یکدیگر شود, اما قبل از انتخاب نوع کفپوش لازم است نکات مختلفی مد نظر قرار گیرد. معمولا تنها یک یا چند نوع کفپوش هست که برای منظور شما مناسبتر از بقیه می باشند و نمیتوان هر کفپوشی را هرجائی مورد استفاده قرار داد.

در انتخاب شما عوامل گوناگونی دخیل است که اگر همگی و بدرستی مورد مطالعه و مقایسه قرار گیرد, آنگاه شما قادر خواهید بود با توجه به بودجه و سلیقه خود, بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید. از جمله عواملی که باید قبلا مورد توجه قرار گیرد کاربری آن اطاق یا فضاست. حداقل نظافت پذیری, روحیات و سن و سال ساکنین یا ارباب رجوع, موقیت فرهنگی منطقه و . . . از جمله دیگر عواملی است که قبل از انتخاب باید در موردش فکر کرد. ما سعی میکنیم این مسائل را در قسمتهای مختلف برای شما تشریح نمائیم.

مسلما این نوشته ها بدون مشارکت شما, هرگز کامل نخواهد بود. این سایت موقعیتی است برای راهنمائی, تذکرات و نیز پرسشهای مربوطه شما, تا بدین ترتیب کم کم بتوان از این سایت بعنوان سایت مرجع اطلاعات و انتخاب مناسبترین کفپوش فضاهای داخلی ساختمانهای ایران استفاده کرد.

تلاش گروه ما بر آنست که با دریافت و پاسخ آنلاین به سوالات, بتواند بشما کمک کند تا از وقت گرانقدرتان حداکثر استفاده مفید را بنمائید.

سلامت و پایدار باشید.

توضیحاتی درباره سایت

خواننده محترمی طی تماس با behformcontact  از مشکلات درباره کمبود استادکاران واقعا متخصص, دلسوز و منصف در رشته های مختلف ساختمانی گلایه کرده اند. بجهت عمومیت موضوع, پاسخ سایت به این بانوی عزیز, عینا برای دوستان به اشتراک گذاشته میشود :

با سلام.

یک از دلائلی که ما را تشویق به ایجاد این سایت نمود, همین نیاز به اطلاعات برای کسانی است که بهرجهت سر و کارشان با مسائل کفپوش ( به مفهوم گسترده کلمه ) افتاده یا می افتد.

برای مثال دهها سال است که رادیو, تلویزیون و دیگر رسانه های جمعی اطلاعات عمومی ارزشمند پزشکی, روانشناسی و . . . در اختیار عموم قرار میدهند. مسلما به این ترتیب کسی بقول معروف, ناخوانده ملا نمی تواند شد. اما همین گسترش آگاهی های عمومی باعث شده و میشود که عموم مردم دانسته و با اطلاعات از خدمات پزشکان محترم و دیگر صاحبان تخصص استفاده نمایند.

متاسفانه بجهت نگاه نادرستی که از گذشته نسبت به صنعت و حرف گوناگون وجود داشته و مردم کسر شان خود میدانند که فرزند, عروس یا دامادشان را استادکار مثلا فلان رشته ساختمانی, کشاورزی, صنعتی یا خدماتی معرفی نمایند, عموم جامعه بدون کمترین دانش و تبحر در این موارد ضروری و روزمره زندگی, وابسته به کسانی شده است که بویژه در سالهای اخیر, با کمترین تجربه لازم خود را کاشی کار یا . . . جا میزنند.

حق با شماست. پیدا کردن افراد متخصص, دلسوز و منصف در صنوف مختلف کار سختی شده است. بهترین روش برای یافتن چنین اشخاص, استفاده از اطلاعات کسبه معتمد محلی است که شغل مرتبط دارند. صاحبان مصالح فروشی حتما کمک خوبی در این زمینه خواهند بود.

سلامت و برقرار باشید.

نکات آموزشی درباره مسائل مدیریت

اشخاص برجسته یا تیم های موفق
           اشخاص برجسته یا تیم های موفق

پیرو درخواست بازدیدکنندگان سایت, منبعد بخشی با عنوان برخی نکات آموزشی در زمینه مدیریت به سایت تخصصی و فنی ” بهفرم کفپوش” اضافه میگردد.

با توجه به اهداف نخستین سایت, بنظر میرسد در کنار اطلاعات فنی و تخصصی درباره شناخت انواع کفپوش, آشنائی به کارآئی و کاربرد آنها و اطلاعات عمومی درباره نحوه نصب و زیرسازی صحیح و اصولی هر یک, لازم بود بخشی با این عنوان نیز به مجموعه نکات آموزشی سایت اضافه شود.

به سرانجام رسانیدن اقتصادی, موفقیت آمیز و بهینه هر کار, از جمله انتخاب کفپوش مناسب و نصب و استفاده خوب از آن, در کنار مجموعه ای از اطلاعات و امکانات مالی و . . . نیازمند مدیریت نیکوی منابع, درآمد و هزینه است.

برای کسانی هم که به کسب و کار در این زمینه اشتغال دارند, آموزش پیگیر مباحث مدیریت, هم راهنما و سودآور است. مدیریت جزء رشته های دانشگاهی است که بویژه در ۵۰ سال گذشته, پیشرفت حیرت انگیزی نموده است.

در سالهای دور, برخلاف کشورهای پیشرفته صنعتی, بیشترین اقبال دانش آموزان برجسته سال آخر دبیرستان های ایران, به رشته های دانشگاهی فنی و پزشکی بود. اما سالهاست گرایش به رشته های دانشگاهی مدیریت, بتدریج بیشتر و بیشتر شده و اغلب فارغ التحصیلان بویژه کارشناسی رشته های فنی, علاقمندند فوق لیسانس خود را در یکی از رشته های مرتبط با مدیریت بگذرانند.

ما تلاش خواهیم کرد در این بخش, مطالب متنوعی درباره مسائل گوناگون مدیریت جهت خوانندگان محترم سایت فراهم نمائیم. هدف از این یادداشت ها, تنها تشویق دوستان به مطالعه کتاب های خوب مدیریتی به زبان فارسی است که خوشبختانه در این سالها توسط ناشرین متعدد و تحت عناوین گوناگون, کاملا در دسترس همگان است.

سلامت و پایدار باشید.