ad2

معرفی سایت فنی – تبلیغاتی دکوراسیون بهفرم

539

معرفی سایت فنی – تبلیغاتی دکوراسیون بهفرم

بعد موفقیت سایت ” بهفرم کفپوش ” در جذب مخاطب تصمیم بر این شد که سایت کاملتری درباره دکوراسیون داخلی ساختمان ( از جمله در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان ) راه اندازی کنیم تا بدین ترتیب ضمن ارائه اطلاعات فنی – تخصصی در کلیه زمینه های دکوراسیون داخلی ساختمان, شرایطی را نیز فراهم آوریم تا علاقمندان مستقیما بتوانند نسبت به خرید نیازمندیهای خود در این زمینه اقدام نمایند.

سایت ” دکوراسیون بهفرم ” خواهد کوشید راهنمای مناسبی برای انتخاب کلیه لوازم مرتبط با دکوراسیون داخلی ساختمان باشد.

سایت ” بهفرم کفپوش ” که از اواسط بهار 95 راه اندازی شد, بزودی به معتبرترین سایت فارسی زبان بدل شد که اطلاعات جامعی درباره نحوه زیرسازی, نصب و استفاده صحیح از انواع کفپوش های ساختمانی را در اختیار بازدیدکنندگان قرار میداد. به این ترتیب بجز علاقمندانی که پیگیر کفپوش مناسب منزل یا محل کار خود بودند, تعداد قابل توجهی از دست اندکاران این صنعت ( از جمله شرکتهای ساختمانی, نصاب های محترم و . . . صاحبان فروشگاههای تزئیناتی سراسر کشور ) نیز به بازدیدکنندگان سایت اضافه شدند و از راههای مختلف برای رفع مشکل خود با سایت تماس می گیرند.

از آنجا که سایت ” بهفرم کفپوش ” اصولا جنبه تبلیغاتی نداشت و تنها به بخش کوچکی از مجموعه دکوراسیون داخلی ساختمان متمرکز بود, بنا به توصیه های متعدد بازدیدکنندگان تصمیم گرفتیم سایت ” دکوراسیون بهفرم “ را نیز راه اندازی کنیم تا بازدیدکنندگان بتوانند به اطلاعات لازم خود ( از جمله منابع تامین کالا ) در کلیه زمینه های دکوراسیون داخلی ساختمان را به آسانی دسترسی داشته باشند.

ما در سایت ” دکوراسیون بهفرم ” خواهیم کوشید ضمن ارائه اطلاعات کامل فنی – تخصصی, انشاالله با استقبال دست اندکاران مربوط,  زمینه های خرید اینترنتی بازدیدکنندگان در همه زمینه های دکوراسیون داخلی ساختمان را نیز فراهم آوریم. انواع مبلمان و فرفورژه اداری و منازل, پرده, کاغذ دیواری و رنگ ساختمان, تابلو و پوستر, چینی, کریستال و شیشه های دکوراتیو, انواع درب و پنجره,  سقف های کاذب و دکوراتیو, آب نما و مجسمه, چمن مصنوعی, انواع دیوارپوش و کفپوش ( منجمله فرش – ماشینی و دستباف – سنگ, آجر نما, کاشی و سرامیک, موزائیک, قطعات بتنی آماده و . . .  کفپوش pvc , لمینیت و پارکت ) و . . . اقسام چراغ ها و نورپردازی, از ملزومات دکوراسیون داخلی ساختمان است که به آنها خواهیم پرداخت.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت ” دکوراسیون بهفرم “ مراجعه یا روی آدرس زیر کلیک کنید :

1 نظر
  1. […] مطالعه متن کامل مطلب میتوانید به سایت ” دکوراسیون بهفرم “ در آدرس زیر مراجعه فرمائید […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.